Vyhledávání

Apartmány Německo

Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) - Apartmány

Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)

26.6. - 3.7.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 037 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen), v ubytovacím zařízení Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 26. června do soboty 3. července 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5037,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Apartmány, léto 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Windrose (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Windrose (Norddeich)

4.9. - 11.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 947 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Dolní Sasko, Apartmán Windrose (Norddeich), v Apartmán Windrose (Norddeich), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 11. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 76 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4947,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Apartmány, pobytové zájezdy.

Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) - Apartmány

Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)

25.9. - 2.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 037 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen), v ubytovacím zařízení Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do soboty 2. října 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 97 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5037,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Apartmány, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Windrose (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Windrose (Norddeich)

25.9. - 2.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 947 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Dolní Sasko, Apartmán Windrose (Norddeich), v Apartmán Windrose (Norddeich), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 2. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 97 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4947,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Apartmány, pobytové zájezdy.

Apartmán Windrose (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Windrose (Norddeich)

16.10. - 23.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 947 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Dolní Sasko, Apartmán Windrose (Norddeich), v ubytovacím zařízení Apartmán Windrose (Norddeich) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 16. října do soboty 23. října 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 118 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Windrose (Norddeich) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4947,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Apartmány, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Windrose (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Windrose (Norddeich)

23.10. - 30.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 947 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Dolní Sasko, Apartmán Windrose (Norddeich), v Apartmán Windrose (Norddeich), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 23. říjen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 30. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 125 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4947,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Apartmány, pobytové zájezdy.

Apartmán Windrose (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Windrose (Norddeich)

30.10. - 6.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 947 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Dolní Sasko, Apartmán Windrose (Norddeich), v ubytovacím zařízení Apartmán Windrose (Norddeich) , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 30. října do soboty 6. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 132 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Windrose (Norddeich) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4947,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Apartmány, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Windrose (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Windrose (Norddeich)

13.11. - 20.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 947 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Dolní Sasko, Apartmán Windrose (Norddeich), v Apartmán Windrose (Norddeich), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 13. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 20. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 146 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4947,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Apartmány, pobytové zájezdy.

Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow) - Apartmány

Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow)

20.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 891 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Meklenbursko-Přední Pomořansko, v oblasti Meklenbursko, Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow), v ubytovacím zařízení Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 20. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 153 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Lemke (Ostseebad Prerow) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4891,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Apartmány, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Windrose (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Windrose (Norddeich)

20.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 947 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Dolní Sasko, Apartmán Windrose (Norddeich), v Apartmán Windrose (Norddeich), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 20. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 27. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 153 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4947,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Apartmány, pobytové zájezdy.

Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) - Apartmány

Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen)

27.11. - 4.12.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 037 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen), v ubytovacím zařízení Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 27. listopadu do soboty 4. prosince 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 160 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmán Landhaus Weisser (Donaueschingen) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5037,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Apartmány, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Apartmán Meeresrauschen (Norddeich) - Apartmány

Apartmán Meeresrauschen (Norddeich)

9.4. - 16.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 162 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Dolní Sasko, Apartmán Meeresrauschen (Norddeich), v Apartmán Meeresrauschen (Norddeich), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. duben 2022 a návratem/příjezdem: sobota 16. duben 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 293 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5162,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Apartmány, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 37 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny dovolené v Německu s ubytováním v apartmánech 2021. 3626 zájezdů do Německa 2021. Apartmány Německo.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu.

Pokud jste si nevybrali v Apartmány Německo žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Proč si nevybrat pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Německo 2021 nebo Německo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Německo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.