Vyhledávání

Německo autobusem

Nemecko - mestá Hanzy 2021 - Autobusem

Nemecko - mestá Hanzy 2021

17.7. - 21.7.2021
Snídaně
Autobus

8 511 Kč
7 575 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Hamburk, v ubytovacím zařízení Nemecko - mestá Hanzy 2021 , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od soboty 17. července do středy 21. července 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Nemecko - mestá Hanzy 2021 levně se slevou 11 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7575,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, poznávací zájezdy. Speciálně Novomanželská sleva.

Lipsko, Postupim, Berlín a Drážďany 2021 - Autobusem

Lipsko, Postupim, Berlín a Drážďany 2021

23.7. - 26.7.2021
Snídaně
Autobus

7 561 Kč
6 729 Kč

Dovolená Německo 2021 v lokalitě Berlín, v Lipsko, Postupim, Berlín a Drážďany 2021, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. červenec 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 26. červenec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 33 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 11 %, v ceně 6729,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy. Speciálně Novomanželská sleva.

Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg - Autobusem

Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg

20.8. - 23.8.2021
Snídaně
Autobus

 
5 790 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko-Anhaltsko, v ubytovacím zařízení Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 20. srpna do pondělí 23. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 61 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, poznávací zájezdy.

Vinicemi Podél Mosely - Autobusem

Vinicemi Podél Mosely

25.8. - 30.8.2021
Snídaně
Autobus

8 950 Kč
8 055 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Porýní-Falc, v Vinicemi Podél Mosely, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 25. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 30. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 66 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně se slevou 10 %, v ceně 8055,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, sportovní zájezdy, cyklistické.

To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem) - Autobusem

To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem)

10.9. - 12.9.2021
Snídaně
Autobus

 
6 990 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Berlín, Německo, v ubytovacím zařízení To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem) , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 10. září do neděle 12. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 82 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, podzim 2021, poznávací zájezdy.

Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa - Autobusem

Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa

24.9. - 26.9.2021
Snídaně
Autobus

 
5 015 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Mnichov, Bavorsko, v Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 24. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 26. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 96 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5015,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, eurovíkendy.

Berlín A Slavnost Světel - Autobusem

Berlín A Slavnost Světel

8.10. - 10.10.2021
Bez stravy
Autobus

 
4 990 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Berlín, v ubytovacím zařízení Berlín A Slavnost Světel , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 8. října do neděle 10. října 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 110 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Berlín A Slavnost Světel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, podzim 2021, eurovíkendy.

Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa - Autobusem

Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa

15.10. - 17.10.2021
Snídaně
Autobus

 
5 015 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Mnichov, Bavorsko, v Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 15. říjen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 17. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 117 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5015,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, eurovíkendy.

Pohoří Harz - Malebná Příroda I Romantická Městečk - Autobusem

Pohoří Harz - Malebná Příroda I Romantická Městečk

18.8. - 21.8.2022
Snídaně
Autobus

 
6 990 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko-Anhaltsko, v ubytovacím zařízení Pohoří Harz - Malebná Příroda I Romantická Městečk , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 18. srpna do neděle 21. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 424 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Pohoří Harz - Malebná Příroda I Romantická Městečk levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, léto 2021, sportovní zájezdy, trekkingové.


Zobrazeno 1-9 z celkem 9 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Autobusem do Německa s garancí nejnižší ceny. Zájezdy do Německa autokarem online. 3626 zájezdů do Německa 2021. Německo autobusem.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Proč si nevybrat pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Německo 2021 nebo Německo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Německo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.