Vyhledávání

Německo autobusem

Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Autobusem

Svět BMW a Olympiapark Mnichov

25.9. - 25.9.2021
Bez stravy
Autobus

1 500 Kč
990 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Mnichov, v ubytovacím zařízení Svět BMW a Olympiapark Mnichov , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 25. září do soboty 25. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Svět BMW a Olympiapark Mnichov levně se slevou 34 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy.

Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Autobusem

Svět BMW a Olympiapark Mnichov

16.10. - 16.10.2021
Bez stravy
Autobus

1 500 Kč
990 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2021 v lokalitě Mnichov, v Svět BMW a Olympiapark Mnichov, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. říjen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 16. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 27 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně se slevou 34 %, v ceně 990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy.

Adventní Drážďany - Autobusem

Adventní Drážďany

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
890 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v ubytovacím zařízení Adventní Drážďany , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 27. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Drážďany levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Berlín - Autobusem

Adventní Berlín

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Berlín, v Adventní Berlín, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 27. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 27. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 69 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Drážďany a zámek Moritzburg - Autobusem

Adventní Drážďany a zámek Moritzburg

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
790 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v oblasti Sasko, v ubytovacím zařízení Adventní Drážďany a zámek Moritzburg , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 27. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Drážďany a zámek Moritzburg levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy.

Advent v Saském Švýcarsku - pevnosti Königstein, B - Autobusem

Advent v Saském Švýcarsku - pevnosti Königstein, B

28.11. - 28.11.2021
Dle programu
Autobus

 
840 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Sasko, v Advent v Saském Švýcarsku - pevnosti Königstein, B, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 28. listopad 2021 a návratem/příjezdem: neděle 28. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 70 dní. Pobyt je se stravou formou dle programu. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 840,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Berlín - Autobusem

Adventní Berlín

2.12. - 2.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Berlín, v ubytovacím zařízení Adventní Berlín , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od čtvrtka 2. prosince do čtvrtka 2. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 74 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Berlín levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 899,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Mnichov - Autobusem

Adventní Mnichov

4.12. - 4.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Mnichov, v Adventní Mnichov, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 4. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 76 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Kolín nad Rýnem - Autobusem

Adventní Kolín nad Rýnem

4.12. - 6.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
999 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Severní Porýní-Vestfálsko, v ubytovacím zařízení Adventní Kolín nad Rýnem , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. prosince do pondělí 6. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 76 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Kolín nad Rýnem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 999,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Berlín - Autobusem

Adventní Berlín

4.12. - 4.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Berlín, v Adventní Berlín, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 4. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 76 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, adventní.

Advent v Drážďanech - Autobusem

Advent v Drážďanech

4.12. - 4.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
890 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v ubytovacím zařízení Advent v Drážďanech , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 4. prosince do soboty 4. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 76 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Advent v Drážďanech levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Autobusem, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Drážďany - Autobusem

Adventní Drážďany

9.12. - 9.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
790 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Drážďany, v Adventní Drážďany, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 9. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 81 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Autobusem, poznávací zájezdy, adventní.


Zobrazeno 1-12 z celkem 26 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Autobusem do Německa s garancí nejnižší ceny. Zájezdy do Německa autokarem online. 4089 zájezdů do Německa 2021/2022. Německo autobusem.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Proč si nevybrat pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Německo 2021 nebo Německo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Německo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.