Vyhledávání dovolené v Německu

Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Alpen Beslhof (Ramsau)

30.1. - 6.2.2022
Polopenze s nápoji
Vlastní doprava

 
 
10 640 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, Alpen Beslhof (Ramsau), v ubytovacím zařízení Alpen Beslhof (Ramsau) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 30. ledna do neděle 6. února 2022. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze s nápoji. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Alpen Beslhof (Ramsau) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10640,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, zima 2022, sportovní zájezdy, lyžařské.

Bergland Hof (Neukirchen) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Bergland Hof (Neukirchen)

30.1. - 6.2.2022
Ultra All inclusive
Vlastní doprava

 
 
8 620 Kč

Dovolená Německo Super Last Minute 2022 v lokalitě Bavorsko, Bergland Hof (Neukirchen), v Bergland Hof (Neukirchen), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 30. leden 2022 a návratem/příjezdem: neděle 6. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8620,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, pobytové zájezdy.

Bergland Hof (Neukirchen) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Bergland Hof (Neukirchen)

30.1. - 3.2.2022
Ultra All inclusive
Vlastní doprava

 
 
5 120 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, Bergland Hof (Neukirchen), v ubytovacím zařízení Bergland Hof (Neukirchen) s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 30. ledna do čtvrtka 3. února 2022. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou ultra all inclusive. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Bergland Hof (Neukirchen) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5120,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, zima 2022, pobytové zájezdy.

Villa Toscana Füssen - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Villa Toscana Füssen

1.2. - 5.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 410 Kč

Dovolená Německo Super Last Minute 2022 v lokalitě Bavorsko, v Villa Toscana Füssen, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. únor 2022 a návratem/příjezdem: sobota 5. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5410,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, pobytové zájezdy.

Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)

4.2. - 10.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
13 320 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, v ubytovacím zařízení Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 4. února do čtvrtka 10. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 13320,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, zima 2022, pobytové zájezdy.

Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

TV, Lednička, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Kuchyňský kout

Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg)

5.2. - 10.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 730 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2022 v lokalitě Bavorsko, Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg), v Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 5. únor 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 10. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 9 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5730,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, pobytové zájezdy.

Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

TV, Lednička, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Kuchyňský kout

Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg)

19.2. - 22.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 773 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg), v ubytovacím zařízení Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg) s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 19. února do úterý 22. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 23 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3773,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, zima 2022, pobytové zájezdy.

Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

TV, Lednička, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Kuchyňský kout

Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg)

19.2. - 24.2.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 346 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2022 v lokalitě Bavorsko, Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg), v Panoramahotel Schwarzeck (Lohberg), s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 19. únor 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 24. únor 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 23 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5346,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, pobytové zájezdy.

Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)

20.2. - 26.2.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
15 180 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, v ubytovacím zařízení Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 20. února do soboty 26. února 2022. Doprava s příjezdem na místo za 24 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf), který je aktuálně na prodej online v ceně 15180,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, zima 2022, pobytové zájezdy.

Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf)

22.2. - 1.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
17 710 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2022 v lokalitě Bavorsko, v Thermenhotel Ströbingerhof (Bad Endorf), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 22. únor 2022 a návratem/příjezdem: úterý 1. březen 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 26 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 17710,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, pobytové zájezdy.

Best Western Antoniushof (Schönberg) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Best Western Antoniushof (Schönberg)

28.2. - 5.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 850 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, v ubytovacím zařízení Best Western Antoniushof (Schönberg) , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 28. února do soboty 5. března 2022. Doprava s příjezdem na místo za 32 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Best Western Antoniushof (Schönberg) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7850,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, zima 2022, pobytové zájezdy.

Best Western Antoniushof (Schönberg) - Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022

Best Western Antoniushof (Schönberg)

1.3. - 5.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
6 280 Kč

Dovolená Německo 2022 v lokalitě Bavorsko, v Best Western Antoniushof (Schönberg), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 5. březen 2022. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 33 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6280,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 150 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Dovolená Bavorsko 2022. Rezervaci dovolené v letovisku Bavorsko v Německu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Bavorsko - Bavorsko 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Vybírejte pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Bavorsko 2022 nebo Bavorsko 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Bavorsko 2022 nebo First Minute Bavorsko 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Bavorsko levně nebo luxusní dovolená Bavorsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Bavorsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Bavorsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Bavorsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Bavorsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Bavorsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Bavorsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Bavorsko.

Zajímá vás jak draho je v Německu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Německu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Německu.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Vnemecku.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů