Vyhledávání

Dovolená Hamburk - Hamburk 2021

Hamburg - brána do světa - Dovolená Hamburk - Hamburk 2021

Hamburg - brána do světa

19.5. - 23.5.2021
Snídaně
Autobus

 
11 950 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Hamburk v Hamburg - brána do světa, ubytování - Dovolená Hamburk - Hamburk 2021. Počet dní 5, ubytování v termínu: středa 19. květen 2021 až neděle 23. květen 2021. Doprava autobusem s odjezdem za 73 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně levně, v ceně 11950,- Kč. K zájezdu je vhodné přikoupit připojištění na Covid-19. Kategorie této nabídky: poznávací.

Nemecko - mestá Hanzy 2021 - Dovolená Hamburk - Hamburk 2021

Nemecko - mestá Hanzy 2021

17.7. - 21.7.2021
Snídaně
Autobus

8 409 Kč
7 484 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Hamburk, v ubytovacím zařízení Nemecko - mestá Hanzy 2021 . Počet nocí 5, ubytování od soboty 17. července do středy 21. července 2021. Doprava autobusem s odjezdem za 132 dní. Pobyt s jídlem snídaně - letní First Minute zájezd do hotelu Nemecko - mestá Hanzy 2021 levně se slevou 11 % je v ceně 7484,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-2 z celkem 2 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená Hamburk 2021.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v letovisku Hamburk v Německu 2021 online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Hamburk - Hamburk 2021.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců. Hned v zimě po Novém roce v chladném lednu, o jarních prázdninách v únoru a březnu. Hamburk si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je o oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jednou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na tyto měsíce se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Hamburk, kdy se rezervují nejlepší termíny a hotely v dostatečné předstihu i za levnější ceny proti Last Minute. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty tzv. Last Minute Hamburk, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem.

V září jsou již děti zpátky ve školách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu nejen pro seniory. V říjnu nastává v Německu další zklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a ubytování oproti letních prázdninách a září. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích a kapacit a termínů Hamburk. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodně si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Hamburk.

 

V destinaci Hamburk aktuálně porovnáváme 2 zájezdů. Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář.

Copyright© Vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.