Vyhledávání dovolené v Německu

Nh Berlin Kurfürstendamm

Nh Berlin Kurfürstendamm

Nh Berlin Kurfürstendamm

21.10. - 28.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
12 180 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Berlín, NH Berlin Kurfürstendamm, v ubytovacím zařízení Nh Berlin Kurfürstendamm , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 21. října do soboty 28. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Nh Berlin Kurfürstendamm, který je aktuálně na prodej online v ceně 12180,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Německo hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.

Poloha

Hotel se nachází v bývalé bohémské čtvrti. Dnes je ulice Kurfürstendamm druhým nejznámějším obchodním bulvárem v Berlíně. I uličky v jeho okolí stojí za prozkoumání. Skrývají galerie, obchody i kavárny. Pro dopravu do historického centra města je možné využít metro, tramvaj i autobus. Tyto dopravní prostředky mají zastávky v bezprostřední blízkosti hotelu.

Vybavení

Lobby, restaurace a sauna.

Ubytování

Typy pokojů:
* dvoulůžkové pokoje
* jednolůžkové pokoje
Vybavení pokojů: TV, wifi, telefon, klimatizaci, koupelnu a fén.

Stravování

Snídaně. Podává se formou bufetu.

Informace

Check in: od 15:00
Check out: do 12:00
Recepce: 00:00 - 24:00
Domácí mazlíčci: 25€/noc
Parkoviště: 19€/noc

Vybavení hotelu

  • Novinka
  • Wellness 1*
  • WIFI zdarma

Nh Berlin Kurfürstendamm - Nh Berlin Kurfürstendamm

Nh Berlin Kurfürstendamm

18.11. - 25.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
12 180 Kč

Dovolená Německo 2023 v lokalitě Berlín, NH Berlin Kurfürstendamm, v Nh Berlin Kurfürstendamm, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. listopad 2023 a návratem/příjezdem: sobota 25. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 50 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 12180,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Německo hotel, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.

Nh Berlin Kurfürstendamm - Nh Berlin Kurfürstendamm

Nh Berlin Kurfürstendamm

22.11. - 29.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
12 180 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Berlín, NH Berlin Kurfürstendamm, v ubytovacím zařízení Nh Berlin Kurfürstendamm , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 22. listopadu do středy 29. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Nh Berlin Kurfürstendamm, který je aktuálně na prodej online v ceně 12180,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Německo hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.

Nh Berlin Kurfürstendamm - Nh Berlin Kurfürstendamm

Nh Berlin Kurfürstendamm

10.12. - 17.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
13 180 Kč

Dovolená Německo First Minute 2023 v lokalitě Berlín, NH Berlin Kurfürstendamm, v Nh Berlin Kurfürstendamm, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 10. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 17. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 72 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 13180,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Německo hotel, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.

Nh Berlin Kurfürstendamm - Nh Berlin Kurfürstendamm

Nh Berlin Kurfürstendamm

15.12. - 22.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
13 180 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Berlín, NH Berlin Kurfürstendamm, v ubytovacím zařízení Nh Berlin Kurfürstendamm , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 15. prosince do pátku 22. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 77 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Nh Berlin Kurfürstendamm, který je aktuálně na prodej online v ceně 13180,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Německo hotel, zima 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.

Nh Berlin Kurfürstendamm - Nh Berlin Kurfürstendamm

Nh Berlin Kurfürstendamm

21.12. - 28.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
13 180 Kč

Dovolená Německo First Minute 2023 v lokalitě Berlín, NH Berlin Kurfürstendamm, v Nh Berlin Kurfürstendamm, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 21. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 28. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 83 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 13180,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Německo hotel, pobytové zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt.Na této stránce naleznete: Nh Berlin Kurfürstendamm v Německu v letovisku Berlín - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Nh Berlin Kurfürstendamm se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Německu v letovisku Berlín. Dovolená Nh Berlin Kurfürstendamm - Německo 2023/2024. Nh Berlin Kurfürstendamm.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Německu podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Německu jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Německo 2023, Německo Invia, Německo dovolená, Německo ubytování, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2023, všechna práva vyhrazena.