Vyhledávání

Letní dovolená v Německu - Německo v létě 2021/2022

Hotel Amadeus - Letní dovolená

Hotel Amadeus

1.6. - 11.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
15 949 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v ubytovacím zařízení Hotel Amadeus , v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od středy 1. června do soboty 11. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 227 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Hotel Amadeus, který je aktuálně na prodej online v ceně 15949,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Hotel Amadeus - Letní dovolená

Hotel Amadeus

1.6. - 6.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
7 989 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Drážďany, v Hotel Amadeus, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. červen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 6. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 227 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 7989,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Seminaris - Letní dovolená

Seminaris

1.6. - 8.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
9 800 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, v ubytovacím zařízení Seminaris , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 1. června do středy 8. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 227 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Seminaris levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4* - Letní dovolená

Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*

2.6. - 3.6.2022
Snídaně
Autobus

 
4 600 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Norimberk, v Legoland a Delfíní laguna, Schlosshotel 4*, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. červen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 3. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 228 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená, poznávací zájezdy.

Hotel Amadeus - Letní dovolená

Hotel Amadeus

2.6. - 6.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 389 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v ubytovacím zařízení Hotel Amadeus , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. června do pondělí 6. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 228 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Hotel Amadeus levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6389,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Hotel Amadeus - Letní dovolená

Hotel Amadeus

3.6. - 7.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 389 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Drážďany, v Hotel Amadeus, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. červen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 7. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 229 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6389,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Hotel Amadeus - Letní dovolená

Hotel Amadeus

3.6. - 9.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
9 579 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v ubytovacím zařízení Hotel Amadeus , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. června do čtvrtka 9. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 229 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Hotel Amadeus levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9579,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, eurovíkendy.

Best Western Antoniushof (Schönberg) - Letní dovolená

Best Western Antoniushof (Schönberg)

3.6. - 5.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 480 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Bavorsko, v Best Western Antoniushof (Schönberg), ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 5. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 229 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3480,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená, pobytové zájezdy.

Seminaris - Letní dovolená

Seminaris

3.6. - 10.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
9 800 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, v ubytovacím zařízení Seminaris , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. června do pátku 10. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 229 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Seminaris levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená, léto 2021/2022, pobytové zájezdy.

Apartmán Maier (Triberg) - Letní dovolená

Apartmán Maier (Triberg)

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
6 538 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Bádensko-Württembersko, Apartmán Maier (Triberg), v Apartmán Maier (Triberg), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 230 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6538,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Cala 1 - Letní dovolená

Cala 1

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

6 955 Kč
6 538 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sársko, v ubytovacím zařízení Cala 1 , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava s příjezdem na místo za 230 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Cala 1 levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6538,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letní dovolená, léto 2021/2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Blick Ins Grüne - Letní dovolená

Blick Ins Grüne

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
9 398 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Sasko-Anhaltsko, v Blick Ins Grüne, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 230 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9398,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letní dovolená, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-12 z celkem 772 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Letní dovolená v Německu s garancí nejnižší ceny. Letní dovolená s dětmi v Německu. Apartmány, hotely, bungalovy a ubytování v soukromí 2021/2022. Výhodná nabídka 3089 zájezdů do Německa. Letní dovolená v Německu - Německo v létě 2021/2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu.

Pokud jste si nevybrali v Letní dovolená v Německu - Německo v létě 2021/2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Proč si nevybrat pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Německo 2021 nebo Německo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Německo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.