Vyhledávání

Německo levně

Adventní Drážďany - Levně

Adventní Drážďany

9.12. - 9.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
790 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v ubytovacím zařízení Adventní Drážďany , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od čtvrtka 9. prosince do čtvrtka 9. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 81 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Drážďany levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Drážďany a zámek Moritzburg - Levně

Adventní Drážďany a zámek Moritzburg

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
790 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Drážďany, v resortu Sasko, v Adventní Drážďany a zámek Moritzburg, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 27. listopad 2021 a návratem/příjezdem: sobota 27. listopad 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 69 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy.

Advent v Saském Švýcarsku - pevnosti Königstein, B - Levně

Advent v Saském Švýcarsku - pevnosti Königstein, B

28.11. - 28.11.2021
Dle programu
Autobus

 
840 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko, v ubytovacím zařízení Advent v Saském Švýcarsku - pevnosti Königstein, B , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od neděle 28. listopadu do neděle 28. listopadu 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 70 dní. Tento pobyt je se stravou formou dle programu. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Advent v Saském Švýcarsku - pevnosti Königstein, B levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 840,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark - Levně

Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 1,5 km.

Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark

27.9. - 29.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
865 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2021 v lokalitě Sasko, IFA Schöneck Hotel & Ferienpark, v Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark, s 3.5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 27. září 2021 a návratem/příjezdem: středa 29. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 8 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 865,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark je 84 % podle referencí od 5 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark - Levně

Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Lednička, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Animační programy, Bowling, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 1,5 km.

Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark

26.11. - 28.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
865 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko, IFA Schöneck Hotel & Ferienpark, v ubytovacím zařízení Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark s počtem hvězdiček: 3.5, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 26. listopadu do neděle 28. listopadu 2021. Doprava s příjezdem na místo za 68 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Ifa Schöneck Hotel & Ferienpark levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 865,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Advent v Drážďanech - Levně

Advent v Drážďanech

4.12. - 4.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
890 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Drážďany, v Advent v Drážďanech, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 4. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 76 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 890,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Drážďany - Levně

Adventní Drážďany

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
890 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Drážďany, v ubytovacím zařízení Adventní Drážďany , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 27. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Drážďany levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Berlín - Levně

Adventní Berlín

23.12. - 23.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Berlín, v Adventní Berlín, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 23. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 23. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 95 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Mnichov - Levně

Adventní Mnichov

11.12. - 11.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Mnichov, v ubytovacím zařízení Adventní Mnichov , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 11. prosince do soboty 11. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 83 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Mnichov levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 899,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Mnichov - Levně

Adventní Mnichov

18.12. - 18.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Mnichov, v Adventní Mnichov, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 18. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 90 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Mnichov - Levně

Adventní Mnichov

17.12. - 17.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Mnichov, v ubytovacím zařízení Adventní Mnichov , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od pátku 17. prosince do pátku 17. prosince 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 89 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Adventní Mnichov levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 899,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, zima 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Adventní Mnichov - Levně

Adventní Mnichov

22.12. - 22.12.2021
Bez stravy
Autobus

 
899 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Mnichov, v Adventní Mnichov, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 22. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: středa 22. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 94 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy, adventní.


Zobrazeno 1-12 z celkem 4089 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny. Akční nabídky dovolené 2021/2022 a Last Minute zájezdů do Německa. 4089 zájezdů do Německa 2021/2022. Německo levně.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu.

Pokud jste si nevybrali v Německo levně žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Proč si nevybrat pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Německo 2021 nebo Německo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Německo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.