Vyhledávání dovolené v Německu

Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2023

Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2023

Rýnská Cyklostezka

3.8. - 8.8.2023
Snídaně
Autobus

 
 
9 950 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Porýní-Falc, v ubytovacím zařízení Rýnská Cyklostezka , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. srpna do úterý 8. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 186 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Rýnská Cyklostezka, který je aktuálně na prodej online v ceně 9950,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2023, léto 2023, sportovní zájezdy, cyklistické.


Zobrazeno 1-1 z celkem 1 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená Porýní-Falc 2023. Rezervaci dovolené v letovisku Porýní-Falc v Německu 2023 jednoduše online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Německu podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Německu jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Porýní-Falc 2023, Porýní-Falc Invia, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2023, všechna práva vyhrazena.