Vyhledávání dovolené v Německu

Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022

Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022

Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022!

2.7. - 7.7.2022
Polopenze
Autobus

 
 
11 990 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Porýní-Falc, v ubytovacím zařízení Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022! , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do čtvrtka 7. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 37 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022!, který je aktuálně na prodej online v ceně 11990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022, léto 2022, sportovní zájezdy, cyklistické.

Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022! - Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022

Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022!

23.7. - 28.7.2022
Polopenze
Autobus

 
 
11 990 Kč

Dovolená Německo 2022 v lokalitě Porýní-Falc, v Německo - Údolí Mosely (Cykloturistika) - 2022!, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 23. červenec 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 28. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 58 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 11990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022, sportovní zájezdy, cyklistické.

Rýnská Cyklostezka - Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022

Rýnská Cyklostezka

10.8. - 15.8.2022
Snídaně
Autobus

 
 
8 950 Kč

Rýnská Cyklostezka - informace

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Porýní-Falc, v ubytovacím zařízení Rýnská Cyklostezka , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 10. srpna do pondělí 15. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 76 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Rýnská Cyklostezka, který je aktuálně na prodej online v ceně 8950,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022, léto 2022, sportovní zájezdy, cyklistické.


Řeka Rýn na německém území líně plyne mezi kopci. Vytváří tak na svých březích ideální podmínky pro pohodové cyklisty, kteří si chtějí vychutnat čas na kole. Na své si zde tak přijdou i rodiny s dětmi či milovníci in – linů. Stezky jsou hladce asfaltové a vedou místy, která doslova vybízejí k zastavení, pokoukání či posezení v některé z mnoha hospůdek. Jedním z nejvíce oblíbených úseků je však část mezi Mohučí, Koblenzí a Kolínem nad Rýnem měřící kolem 200 kilometrů.

1. - 1. den

:

Odjezd v podvečerních hodinách, možnost nástupu v západních Čechách. Noční přesun.

2. - 2. den

:

Cyklotrasa Mohuč – Eltville – Bingen, celkem 40 km. MOHUČ – původně římské město, největší klenot města je Kaiserdom, arcibiskupský dóm, náměstí Markt, kostel sv. Štěpána s Chagallovými okny, atmosféra nábřeží Rýna a moderní radnice. ELTVILLE – město vína a růží. Toto historické město a jeho jemně obnovená staroměstská čtvrť je oázou klidu pro přátele vína. Za shlédnutí stojí nádherné šlechtické a aristokratické vily na promenádě řeky obklopené růžemi, nově zrekonstruovaný hrad Crass. BINGEN – historické tradice a legendy se prolínají kolem věže na malém ostrově Rýna před Bingenem. Na základech římského chrámu stojí bazilika sv. Martina. Starý sloužil, a přesto se dochoval originál – starý přístavní jeřáb Binger.

3. - 3. den

:

Cyklotrasa Bingen - Bacharach – St. Goar - Boppard – Koblenz, celkem 62 km. BACHARACH - místní vinaři pěstují na strmých svazích kolem Bacharachu vynikající vína a útulné vinárny a četná nádvoří vás zvou k ochutnání. Hrady na obou březích řeky. SANKT GOAR – známý svou centrální polohou v údolí Rýna. Nad městem stojí zřícenina Burg Rheinfels, jeden z hradů, pro které je známé střední Porýní, a přes řeku leží sesterské město Sankt Goarshausen s vlastními hrady, Katz a Maus („Kočka“ a „Myš“). Slavná skála Lorelei je blízko, mírně proti proudu na protějším břehu. BOPPARD – malebné město s mírným podnebím a romantickou krajinou. Je tady nejstrmější železnice v Německu. Vinařství tu má velkou tradici.

4. - 4. den

:

Cyklotrasa Koblenz – Weissethurm – Andernach – Remagen, celkem 49 km. KOBLENZ – soutok Mosely a Rýna ve známém trojúhelníku Deutches Eck. Prohlídka historické části města, kostely, zámky, paláce a měšťanské domy. WEISSETHURM – bílá věž. REMAGEN – pověstný most. Mezi Remagenem a Bonnem na pravém břehu Rýna stojí na návrší nad řekou zámek Drachenburg a v údolí jsou samozřejmě vinice.

5. - 5. den

:

Remagen – Bad Godesberg – Bonn – Kolín nad Rýnem, celkem 57 km.

BONN – bývalé hlavní město západního Německa. Centrum města tvoří Marktplatz. Vévodí mu radnice postavená v druhé polovině 18. století v rokokovém stylu. V ulici Bonngasse stojí rodný dům Ludwiga van Beethovena. Na náměstí Münsterplatz stojí skladatelova socha. Za ní si pak můžete prohlédnout vůbec nejstarší stavbu celého města – románský chrám Münster, vybudovaný v 11. a 12. století. Právě jeho stěny se staly svědkem korunovace Karla IV. KOLÍN NAD RÝNEM – město patří k nejstarším v Německu. Gotická katedrála svatého Petra (UNESCO) je sídlem kolínského arcibiskupa. Rozměry ji řadí mezi největší gotické katedrály a kostely vůbec. V historickém centru můžete obdivovat jedinečnou architekturu, dlážděné ulice i zajímavé budovy. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. - 6. den

:

Návrat v ranních hodinách.

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci

Romantické Porýní - Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022

Romantické Porýní

21.9. - 26.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 750 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Porýní-Falc, v Romantické Porýní, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 21. září 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 26. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 118 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 7750,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená Porýní-Falc 2022. Rezervaci dovolené v letovisku Porýní-Falc v Německu 2022 jednoduše online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Porýní-Falc - Porýní-Falc 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Vybírejte pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Porýní-Falc 2022 nebo Porýní-Falc 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Porýní-Falc 2022 nebo First Minute Porýní-Falc 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Porýní-Falc levně nebo luxusní dovolená Porýní-Falc.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Porýní-Falc si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Porýní-Falc. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Porýní-Falc. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Porýní-Falc, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Porýní-Falc.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Porýní-Falc za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Porýní-Falc.

Zajímá vás jak draho je v Německu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Německu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Německu.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2022, všechna práva vyhrazena.