Vyhledávání dovolené v Německu

Poznávací zájezdy do Německa 2022

Poznávací zájezdy do Německa 2022

Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg

19.8. - 22.8.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 390 Kč

Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg - informace

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko-Anhaltsko, v ubytovacím zařízení Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 19. srpna do pondělí 22. srpna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6390,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022, poznávací zájezdy.


1. den

Odjezd v ranních hodinách. Přejezd do malebné oblasti národního parku pohoří HARZ , které je nejznámější turistickou atrakcí Saska - Anhaltska . QUEDLINBURG - okouzlující městečko zapsané na seznamu UNESCO s hrázděnými domy, renesančním zámkem a velkolepým románským kostelem svatého Serváce. WERNIGERODE – pestré město pod Harcem s křivolakými uličkami, hrázděnými domy a pohádkovým zámkem, který získal přízvisko Neuschwanstein severu. Nocleh.

2. den

Přejezd do NP LÜNEBURSKÉ VŘESOVIŠTĚ. Návštěva nejzajímavějších partií této nádherné přírodní rezervace. Krajina porostlá kvetoucím vřesem a porosty jalovců, které se ztrácejí v nekonečných malebných pastvinách. SCHNEVERDINGEN - procházka vřesovištěm, návštěva unikátní vřesové zahrady. UNDELOH - malebná vesnice obklopená rozsáhlými fialovými plochami kvetoucího vřesu. LÜNEBURG – krásné hanzovní město s nezapomenutelnou atmosférou charakterizované dekorativními zvlněnými cihlovými liniemi s velkým množstvím středověkých památek.

3. den

Plavba výletní lodí na ostrov HELGOLAND v Severním moři, 70 km od pevniny a který je vyhledávaným výletním a lázeňským cílem. K hlavním atrakcím ostrova patří nebetyčné červené útesy, malebné městečko a mořské akvárium. Zeleno-červeno-bílá vlajka Helgolandu vystihuje krásy ostrova - zelená je země, červená je skála, bílý je písek. Ostrov je nejen svéráznou ostrovní přírodní rezervací, ale má i velmi zajímavou historii. Pěší okruh s vyhlídkami na nejzajímavější skalní útvary. V případě příznivého počasí koupání na plážích s bílým pískem. Možnost levných nákupů, Helgoland leží v bezcelní zóně. Odpoledne návrat na pevninu. Večerní zastávka v BRÉMÁCH – poklidném městě s bohatou historií. Romantická procházka středověkým centrem (Markt-Platz, radnice, socha Rollanda, románský dóm), které bylo zapsáno na seznam UNESCO. Odjezd.

4. den

Návrat do ČR v ranních hodinách.

Výlet do pohoří Harz - Německo Poznávací zájezdy

Výlet do pohoří Harz

1.9. - 4.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
6 950 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2022 v lokalitě Dolní Sasko, v Výlet do pohoří Harz, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 4. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 18 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Romantické Porýní - Německo Poznávací zájezdy

Romantické Porýní

21.9. - 26.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
7 750 Kč

Romantické Porýní - informace

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Porýní-Falc, v ubytovacím zařízení Romantické Porýní , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 21. září do pondělí 26. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 38 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Romantické Porýní, který je aktuálně na prodej online v ceně 7750,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2022, poznávací zájezdy.


Romantické Porýní

Zajedete i do údolí řeky Mosely.

Pojeďte na poznávací zájezd do středního Porýní a vydejte se po stopách středověkých minnesengrů (básníků). Na obou březích malebného údolí se rozkládají rázovitá vinařská městečka, na kopcích se tyčí zříceniny rytířských hradů. Na březích Mosely uvidíte hezká městečka se starými kostelíky, hrázděnými domy a vinařskými dvorci.

1. - 1. den

:

Odjezd ve večerních hodinách, možnost nástupu po trase i v západních Čechách. Noční přesun do Porýní.

2. - 2. den

:

STŘEDNÍ PORÝNÍ * RÜDESHEIM – vinařské středisko, slavná ulička Drosselgasse. PFALZGRAFENSTEIN – uprostřed Rýna se tyčí mohutný, jeden z nejkrásněji situovaných zámků v Porýní. LORELEI – pobřežní skála s pověstí. MARKSBURG – hrad se vypíná přímo nad Rýnem. Nedaleko hrady Katz a Maus. KOBLENZ – soutok Mosely a Rýna ve známém trojúhelníku Deutches Eck. Prohlídka historické časti města, kostely, zámky, paláce a měšťanské domy.

3. - 3. den

:

ÚDOLÍ MOSELY * ELTZ – jeden z nejkrásnějších hradů Evropy. PYRMONT – další romantický středověký hrad. COCHEM – vinařské město v údolí Mosely s rozsáhlým hradem Reichsburg. muzeum vína, proslulá vinotéka, Mikulášův špitál. EHRENBURG – zřícenina hradu.

4. - 4. den

:

REMAGEN – pověstný most. Mezi Remagenem a Bonnem na pravém břehu Rýna stojí na návrší nad řekou zámek Drachenburg a v údolí jsou samozřejmě vinice. BONN – bývalé hlavní město západního Německa. Centrum města tvoří Marktplatz. Vévodí mu radnice postavená v druhé polovině 18. století v rokokovém stylu. V ulici Bonngasse stojí rodný dům Ludwiga van Beethovena. Na náměstí Münsterplatz stojí skladatelova socha. Za ní si pak můžete prohlédnout vůbec nejstarší stavbu celého města – románský chrám Münster. Právě jeho stěny se staly svědkem korunovace Karla IV. KOLÍN NAD RÝNEM (UNESCO) – město patří k nejstarším v Německu. Gotická katedrála svatého Petra je sídlem kolínského arcibiskupa. Rozměry ji řadí mezi největší gotické katedrály a kostely vůbec. V historickém centru můžete obdivovat jedinečnou architekturu, dlážděné ulice i zajímavé budovy.

5. - 5. den

:

STŘEDNÍ PORÝNÍ * STOLZENFELS – romantický zámek. BOPPARD – město se středověkým opevněním, rozvaliny římského vojenského tábora. BACHARACH – městečko s hrázděnými domy, městskými hradbami a kostelem sv. Petra. Nedaleko hrady Rheinstein a Reichenstein. MOHUČ – původně římské město, největší klenot města je Kaiserdom, arcibiskupský dóm, náměstí Markt, kostel sv. Štěpána s Chagallovými okny, atmosféra nábřeží Rýna a moderní radnice. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.

6. - 6. den

:

Návrat v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

přeprava, 3x ubytování, 3x snídaně a průvodce

Cena nezahrnuje:

Tričko

Slevy:


- Děti do 15 let
- Dětská sleva
- Rodinná sleva
- Seniorská
- Skupinová (nad 6 osob)
- Sleva pro stálé klienty
- 100,- Kč Sleva za včasný nákup
- Váleční veteráni a vojáci

Hamburk a plavba na ostrov Helgoland - Německo Poznávací zájezdy

Hamburk a plavba na ostrov Helgoland

23.9. - 26.9.2022
Snídaně
Autobus

 
4 382 Kč
3 199 Kč

Dovolená Německo 2022 v lokalitě Hamburk, v Hamburk a plavba na ostrov Helgoland, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. září 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 26. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 40 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 27 % je nyní aktuálně v ceně 3199,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Saské hrady a zámky - Německo Poznávací zájezdy

Saské hrady a zámky

24.9. - 25.9.2022
Snídaně
Autobus

 
 
2 790 Kč

Saské hrady a zámky - informace

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko, v ubytovacím zařízení Saské hrady a zámky , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 24. září do neděle 25. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 41 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Saské hrady a zámky levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2022, poznávací zájezdy.


Popis

Pojeďte s námi poznat krásy saských hradů a zámků. Navštívíme zámky Weesenstein, Moritzburg, hrady Mildenstein a Kriebstein, ale také pevnost Königstein.

1. den

Odjezd z Prahy v brzkých ranních hodinách. Dopoledne návštěva hradu Kriebstein, který je bezesporu nejkrásnější rytířský hrad v Sasku. Kriebstein nabízí vše, co by měl středověký hrad mít. Komnaty zařízené originálním nábytkem, malované dřevěné stropy, krby, portréty, gotický rytířský sál, gotický sál, oltář ze 14. století a mnoho dalšího. V době největší slávy patřila k hradu dvě města a 33 vesnic. Jako doklad někdejší slávy je bezesporu čtyřicet pět metrů vysoká pozdně gotická obytná věž se skvěle zachovalou vnitřní výzdobou a ohromujícím krovem. Dále přejezd do Torgau. Torgau je renesanční perlou Saska. Historickému centru města vévodí zámek Hartenfels. V 16. století byl na zámku častý hostem i představitel politické reformace církve, Martin Luther. Torgau se do historie zapsalo i v polovině 20. století, kdy se zde 25. dubna 1945 na Labi setkaly oddíly Rudé armády a amerických vojsk. Večer ubytování v hotelu.

2. den

Po snídani se vydáme na návštěvu pohádkového zámečku Moritzburg, na kterém se natáčela známá pohádku Tři oříšky pro Popelku. Zámek je postaven na umělém jezírku s přírodním parkem. K mimořádným pozoruhodnostem patří světově nejrozsáhlejší sbírka interiérového vybavení se vzácnými tapetami z kůže s cennými malbami a vzory a sbírka historických loveckých trofejí. Dále budeme pokračovat na zámek Weesenstein. Zámek, jehož vznik je datován na přelom 18. a 19. Století vznikl přestavbou původního hradu na skále. K zámku patří rozsáhlý park ze 17. století, kde můžete obdivovat například velkokvěté růže, malé pískovcové mosty či umělý vodopád. Odpoledne přejedeme k jedné z architektonicky a historicky nejcennějších skalních pevností v Evropě - Königstein. Historie pevnosti se začala psát před více než 750 lety. Postupně v areálu pevnosti vznikl jedinečný soubor staveb v pozdně gotickém, barokním a renesančním stylu i staveb z 19. století. Protože byla pevnost Königstein nedobytná, vyhledávali ji v neklidných dobách panovníci Saska, aby se zde schovali a ukryli své umělecké cennosti a státní klenoty. Díky své poloze v krásné krajině byl Königstein také oblíbeným výletním místem panovnického dvora a místem konání nejrůznějších slavností. Ve večerních hodinách návrat zpět do ČR.

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 1x nocleh v hotelu/penzionu ve 2-3 lůžkových pokojích s příslušenstvím, 1x snídani, průvodce

Svět BMW a Olympiapark Mnichov - Německo Poznávací zájezdy

Svět BMW a Olympiapark Mnichov

27.9. - 27.9.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
1 590 Kč

Dovolená Německo 2022 v lokalitě Mnichov, v Svět BMW a Olympiapark Mnichov, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 27. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 44 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Delfinárium a ZOO v Norimberku - Německo Poznávací zájezdy

Delfinárium a ZOO v Norimberku

28.9. - 28.9.2022
Bez stravy
Autobus

 
1 086 Kč
749 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Norimberk, Německo, v ubytovacím zařízení Delfinárium a ZOO v Norimberku , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od středy 28. září do středy 28. září 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 45 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Delfinárium a ZOO v Norimberku levně se slevou 31 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 749,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Delfinárium a ZOO v Norimberku - Německo Poznávací zájezdy

Delfinárium a ZOO v Norimberku

1.10. - 1.10.2022
Bez stravy
Autobus

 
1 086 Kč
749 Kč

Dovolená Německo 2022 v lokalitě Norimberk, Německo, v Delfinárium a ZOO v Norimberku, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. říjen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 1. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 48 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 31 % je nyní aktuálně v ceně 749,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Hansovní Hamburk s možností plavby lodí - Německo Poznávací zájezdy

Hansovní Hamburk s možností plavby lodí

7.10. - 9.10.2022
Bez stravy
Autobus

 
1 985 Kč
1 429 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Hamburk, v ubytovacím zařízení Hansovní Hamburk s možností plavby lodí , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. října do neděle 9. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Hansovní Hamburk s možností plavby lodí levně se slevou 28 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1429,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2022, poznávací zájezdy.

Mnichov a muzeum BMW - Německo Poznávací zájezdy

Mnichov a muzeum BMW

8.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Autobus

 
1 284 Kč
899 Kč

Dovolená Německo 2022 v lokalitě Mnichov, v Mnichov a muzeum BMW, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. říjen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 8. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 55 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 30 % je nyní aktuálně v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Koupání v exotickém vodním ráji Tropical Islands - Německo Poznávací zájezdy

Koupání v exotickém vodním ráji Tropical Islands

8.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Autobus

 
1 284 Kč
899 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Braniborsko, v ubytovacím zařízení Koupání v exotickém vodním ráji Tropical Islands , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 8. října do soboty 8. října 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 55 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Koupání v exotickém vodním ráji Tropical Islands levně se slevou 30 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 899,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, podzim 2022, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.

Koupání v exotickém vodním ráji Tropical Islands - Německo Poznávací zájezdy

Koupání v exotickém vodním ráji Tropical Islands

22.10. - 22.10.2022
Bez stravy
Autobus

 
1 284 Kč
899 Kč

Dovolená Německo First Minute 2022 v lokalitě Braniborsko, v Koupání v exotickém vodním ráji Tropical Islands, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 22. říjen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 22. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 69 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 30 % je nyní aktuálně v ceně 899,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 32 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Německa 2022. Zájezdy za poznáním do Německa Last Minute. Nabídka 1430 zájezdů do Německa. Poznávací zájezdy do Německa 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Německa 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Vybírejte pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Německo 2022 nebo Německo 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Německo 2022 nebo First Minute Německo 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Německo levně nebo luxusní dovolená Německo.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

Zajímá vás jak draho je v Německu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Německu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Německu.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2022, všechna práva vyhrazena.