Vyhledávání dovolené v Německu

Poznávací zájezdy do Německa 2022/2023

Poznávací zájezdy do Německa 2022/2023

Adventní Zwickau

17.12. - 17.12.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
729 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko, v ubytovacím zařízení Adventní Zwickau , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 17. prosince do soboty 17. prosince 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Adventní Zwickau levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 729,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, zima 2022/2023, poznávací zájezdy, adventní.

Orchideje a kamélie, Drážďany a zámek Zuschendorf - Německo Poznávací zájezdy

Orchideje a kamélie, Drážďany a zámek Zuschendorf

1.4. - 1.4.2023
Dle programu
Autobus

 
 
1 190 Kč

Dovolená Německo First Minute 2023 v lokalitě Drážďany, v Orchideje a kamélie, Drážďany a zámek Zuschendorf, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 1. duben 2023 a návratem/příjezdem: sobota 1. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 113 dní. Pobyt je se stravou formou dle programu. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav - Německo Poznávací zájezdy

Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav

15.6. - 19.6.2023
Polopenze
Autobus

 
 
7 990 Kč

Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav - informace

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Severní Porýní-Vestfálsko, Porýní-Falc, v ubytovacím zařízení Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. června do pondělí 19. června 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 188 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav, který je aktuálně na prodej online v ceně 7990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2022/2023, poznávací zájezdy.


Popis

Na tomto zájezdu navštívíte jednu z nejzajímavějších částí Německa, romantická údolí řek Rýna a Mosely s historickými městy, hrady a malebnou krajinou s vinicemi. Příjemným zpestřením pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která poskytuje nádherné panoramatické pohledy na množství starobylých hradů.

1. den

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

Romantické ÚDOLÍ MOSELY – město TREVÍR – jedno z nejkrásnějších německých měst s řadou památek z římské doby (např. monumentální brána) i dob pozdějších. BERNKASTEL – městečko s unikátním souborem hrázděných domů obklopené proslulými vinicemi. ELTZ – zde se nachází jeden z nejkrásnějších pohádkových hradů v Evropě, množství věží a věžiček a romantické výhledy dolů do údolí Eltz.

3. den

CÁCHY – město korunovace římských císařů a německých králů. Dóm s trůnem Karla I. Velikého a osmibokou dvoupatrovou kaplí je nejvýznamnější stavbou z karolínské doby, dále gotická radnice, lázeňský park, kolonáda aj. KOLÍN NAD RÝNEM – město se může pochlubit nejslavnější gotickou stavbou v Německu – ohromným Dómem, množstvím románských kostelů a dalšími památkami. BONN – bývalé hlavní město SRN, rodné město L. van Beethovena založené Římany v r. 11 př.n.l.

4. den

Možnost romantické plavby lodí z KOBLENZE, města malebně položeného na soutoku Mosely a Rýna, po Rýnu. Z paluby lodi budete moci obdivovat krásné údolí s terasovitými svahy, na kterých se rozkládají vinice a malebné vesničky. Celému údolí Rýna dominují romantické mohutné hrady, např. zámek STOLZENFELS, hrady RHEINFELS, „Kočka“ a „Myš“. Lodí také připlujete k proslulé SKÁLE LORELAI, kde se zrodila slavná legenda o krásné dívce s čarokrásným hlasem. Na závěr dne prohlídka MOHUČE , arcibiskupského města na soutoku Rýna a Mohanu s proslulým dómem sv. Martina, přední stavby v německém románském slohu. Večer odjezd do ČR.

5. den

Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x polopenzi, průvodce

Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg, - Německo Poznávací zájezdy

Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg,

26.6. - 30.6.2023
Snídaně
Autobus

 
13 000 Kč
11 310 Kč

Dovolená Německo First Minute 2023 v lokalitě Hamburk, v Nemecko - mestá Hanzy, Brémy, Wattenmeer, Hamburg,, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 26. červen 2023 a návratem/příjezdem: pátek 30. červen 2023. Užijte si letní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 199 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 13 % je nyní aktuálně v ceně 11310,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů do Německa 2022/2023. Zájezdy za poznáním do Německa Last Minute. Nabídka 1581 zájezdů do Německa. Poznávací zájezdy do Německa 2022/2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy do Německa 2022/2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Německu podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Německu jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Německo 2023, Německo Invia, Německo autobusem, Německo letní dovolená, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2022, všechna práva vyhrazena.