Vyhledávání dovolené v Německu

Dovolená Sasko-Anhaltsko - Sasko-Anhaltsko 2023

Dovolená Sasko-Anhaltsko - Sasko-Anhaltsko 2023

Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg

25.8. - 28.8.2023
Snídaně
Autobus

 
 
6 990 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Sasko-Anhaltsko, v ubytovacím zařízení Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 25. srpna do pondělí 28. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 147 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Pohoří Harz, NP Lüneburské vřesoviště, ostrov Helg levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Sasko-Anhaltsko - Sasko-Anhaltsko 2023, léto 2023, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-1 z celkem 1 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená Sasko-Anhaltsko 2023. Rezervaci dovolené v letovisku Sasko-Anhaltsko v Německu 2023 jednoduše online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Sasko-Anhaltsko - Sasko-Anhaltsko 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Německu podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Německu jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Sasko-Anhaltsko 2023, Sasko-Anhaltsko Invia, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2023, všechna práva vyhrazena.