Vyhledávání dovolené v Německu

Dovolená Severní Porýní-Vestfálsko - Severní Porýní-Vestfálsko 2022/2023

Dovolená Severní Porýní-Vestfálsko - Severní Porýní-Vestfálsko 2022/2023

Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav

15.6. - 19.6.2023
Polopenze
Autobus

 
 
7 990 Kč

Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav - informace

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Severní Porýní-Vestfálsko, Porýní-Falc, v ubytovacím zařízení Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 15. června do pondělí 19. června 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 188 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Romantická údolí Mosely a Porýní - s možností plav, který je aktuálně na prodej online v ceně 7990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Dovolená Severní Porýní-Vestfálsko - Severní Porýní-Vestfálsko 2022/2023, léto 2022/2023, poznávací zájezdy.


Popis

Na tomto zájezdu navštívíte jednu z nejzajímavějších částí Německa, romantická údolí řek Rýna a Mosely s historickými městy, hrady a malebnou krajinou s vinicemi. Příjemným zpestřením pro vás bude plavba jedinečně tvarovaným údolím Rýna, která poskytuje nádherné panoramatické pohledy na množství starobylých hradů.

1. den

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

Romantické ÚDOLÍ MOSELY – město TREVÍR – jedno z nejkrásnějších německých měst s řadou památek z římské doby (např. monumentální brána) i dob pozdějších. BERNKASTEL – městečko s unikátním souborem hrázděných domů obklopené proslulými vinicemi. ELTZ – zde se nachází jeden z nejkrásnějších pohádkových hradů v Evropě, množství věží a věžiček a romantické výhledy dolů do údolí Eltz.

3. den

CÁCHY – město korunovace římských císařů a německých králů. Dóm s trůnem Karla I. Velikého a osmibokou dvoupatrovou kaplí je nejvýznamnější stavbou z karolínské doby, dále gotická radnice, lázeňský park, kolonáda aj. KOLÍN NAD RÝNEM – město se může pochlubit nejslavnější gotickou stavbou v Německu – ohromným Dómem, množstvím románských kostelů a dalšími památkami. BONN – bývalé hlavní město SRN, rodné město L. van Beethovena založené Římany v r. 11 př.n.l.

4. den

Možnost romantické plavby lodí z KOBLENZE, města malebně položeného na soutoku Mosely a Rýna, po Rýnu. Z paluby lodi budete moci obdivovat krásné údolí s terasovitými svahy, na kterých se rozkládají vinice a malebné vesničky. Celému údolí Rýna dominují romantické mohutné hrady, např. zámek STOLZENFELS, hrady RHEINFELS, „Kočka“ a „Myš“. Lodí také připlujete k proslulé SKÁLE LORELAI, kde se zrodila slavná legenda o krásné dívce s čarokrásným hlasem. Na závěr dne prohlídka MOHUČE , arcibiskupského města na soutoku Rýna a Mohanu s proslulým dómem sv. Martina, přední stavby v německém románském slohu. Večer odjezd do ČR.

5. den

Příjezd do Prahy v ranních hodinách.

Cena zahrnuje:

dopravu autobusem, 2x ubytování v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x polopenzi, průvodce


Zobrazeno 1-1 z celkem 1 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená Severní Porýní-Vestfálsko 2022/2023. Rezervaci dovolené v letovisku Severní Porýní-Vestfálsko v Německu 2022/2023 jednoduše online. Last Minute a First Minute zájezdy. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená Severní Porýní-Vestfálsko - Severní Porýní-Vestfálsko 2022/2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Německu podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Německu jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Severní Porýní-Vestfálsko 2023, Severní Porýní-Vestfálsko Invia, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2022, všechna práva vyhrazena.