Vyhledávání

Wellness v Německu

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) - Wellness

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand)

23.9. - 29.9.2021
Plná penze
Vlastní doprava

26 308 Kč
23 940 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), v ubytovacím zařízení Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 23. září do středy 29. září 2021. Doprava s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23940,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Wellness, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, s výlety, vhodné pro seniory.

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) - Wellness

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand)

30.9. - 5.10.2021
Plná penze
Vlastní doprava

21 923 Kč
19 950 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko, Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), v Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 30. září 2021 a návratem/příjezdem: úterý 5. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 11 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný podzimní zájezd pro seniory aktuálně, levně se slevou 9 %, v ceně 19950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Wellness, pobytové zájezdy, s výlety, vhodné pro seniory.

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) - Wellness

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand)

1.10. - 7.10.2021
Plná penze
Vlastní doprava

26 308 Kč
23 940 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), v ubytovacím zařízení Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. října do čtvrtka 7. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 23940,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Wellness, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, s výlety, vhodné pro seniory.

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) - Wellness

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand)

6.10. - 7.10.2021
Plná penze
Vlastní doprava

4 385 Kč
3 990 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko, Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), v Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. říjen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 7. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 17 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný podzimní zájezd pro seniory aktuálně, levně se slevou 9 %, v ceně 3990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Wellness, pobytové zájezdy, s výlety, vhodné pro seniory.

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) - Wellness

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand)

6.10. - 15.10.2021
Plná penze
Vlastní doprava

35 077 Kč
31 920 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), v ubytovacím zařízení Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od středy 6. října do pátku 15. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 31920,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Wellness, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, s výlety, vhodné pro seniory.

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) - Wellness

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand)

12.10. - 20.10.2021
Plná penze
Vlastní doprava

30 692 Kč
27 930 Kč

Dovolená Německo Last Minute 2021 v lokalitě Bádensko-Württembersko, Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), v Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), ubytováním, v délce 9 dní, 8 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 12. říjen 2021 a návratem/příjezdem: středa 20. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 23 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Využijte výhodný podzimní zájezd pro seniory aktuálně, levně se slevou 9 %, v ceně 27930,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Wellness, pobytové zájezdy, s výlety, vhodné pro seniory.

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) - Wellness

Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand)

15.10. - 27.10.2021
Plná penze
Vlastní doprava

48 231 Kč
43 890 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v Německu v letovisku Bádensko-Württembersko, Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand), v ubytovacím zařízení Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od pátku 15. října do středy 27. října 2021. Doprava s příjezdem na místo za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Wellnesshotel Alpenblick (Höchenschwand) levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 43890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Wellness, podzim 2021/2022, pobytové zájezdy, s výlety, vhodné pro seniory.


Zobrazeno 1-7 z celkem 7 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Wellness v Německu s garancí nejnižší ceny. Lázně, Wellness pobyty a hotely 2021/2022. Výhodná nabídka 4089 zájezdů do Německa. Wellness v Německu.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu.

Pokud jste si nevybrali v Wellness v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Proč si nevybrat pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Německo 2021 nebo Německo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Německo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.