Vyhledávání

Zájezdy do Německa 2021

Legoland a Delfíní laguna, Best Western Schlosshot - Zájezdy

Legoland a Delfíní laguna, Best Western Schlosshot

9.8. - 10.8.2021
Snídaně
Autobus

 
3 800 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Norimberk, v ubytovacím zařízení Legoland a Delfíní laguna, Best Western Schlosshot , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pondělí 9. srpna do úterý 10. srpna 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 7 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Legoland a Delfíní laguna, Best Western Schlosshot levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, léto 2021, poznávací zájezdy.

To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem) - Zájezdy

To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem)

10.9. - 12.9.2021
Snídaně
Autobus

6 978 Kč
6 490 Kč

Dovolená Německo 2021 v lokalitě Berlín, Německo, v To nejlepší z Berlína + POSTUPIM (autobusem), ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 10. září 2021 a návratem/příjezdem: neděle 12. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 39 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně se slevou 7 %, v ceně 6490,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.

Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad  - Zájezdy

Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad

18.9. - 25.9.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
28 091 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Německu v letovisku Ostrov Uznojem (Usedom), v ubytovacím zařízení Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 18. září do soboty 25. září 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad , který je aktuálně na prodej online v ceně 28091,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad  - Zájezdy

Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad

18.9. - 25.9.2021
Bez stravy
✈ Frankfurt

 
24 669 Kč

Dovolená Německo 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom), v Seetelhotel Ostseeresidenz Heringsdorf (Ostseebad , s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 25. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 47 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 24669,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy.

Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa - Zájezdy

Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa

24.9. - 26.9.2021
Snídaně
Autobus

 
5 049 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Mnichov, Bavorsko, v ubytovacím zařízení Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 24. září do neděle 26. září 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 53 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Chiemsee, Herrenchiemsee, Hohenschwangau, Neuschwa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5049,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021, poznávací zájezdy, eurovíkendy.

Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf) - Zájezdy

Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf)

25.9. - 2.10.2021
Polopenze
✈ Frankfurt

 
29 841 Kč

Dovolená Německo 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom), v Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 2. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 54 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 29841,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy.

Seetel Ostseehotel Ahlbeck - Zájezdy

Seetel Ostseehotel Ahlbeck

25.9. - 2.10.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
28 780 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Ostrov Uznojem (Usedom), v ubytovacím zařízení Seetel Ostseehotel Ahlbeck , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 25. září do soboty 2. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Seetel Ostseehotel Ahlbeck, který je aktuálně na prodej online v ceně 28780,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf) - Zájezdy

Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf)

25.9. - 2.10.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
25 385 Kč

Dovolená Německo 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom), v Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 25. září 2021 a návratem/příjezdem: sobota 2. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 54 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 25385,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy.

Seetel Ostseehotel Ahlbeck - Zájezdy

Seetel Ostseehotel Ahlbeck

2.10. - 9.10.2021
Polopenze
✈ Frankfurt

 
30 080 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Ostrov Uznojem (Usedom), v ubytovacím zařízení Seetel Ostseehotel Ahlbeck , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. října do soboty 9. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 61 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Seetel Ostseehotel Ahlbeck, který je aktuálně na prodej online v ceně 30080,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Seetel Ostseehotel Ahlbeck - Zájezdy

Seetel Ostseehotel Ahlbeck

2.10. - 9.10.2021
Polopenze
✈ Frankfurt

 
29 550 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom), v Seetel Ostseehotel Ahlbeck, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. říjen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 9. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 61 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 29550,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy.

Usedom Palace (Zinnowitz) - Zájezdy

Usedom Palace (Zinnowitz)

2.10. - 9.10.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
27 321 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Německu v letovisku Ostrov Uznojem (Usedom), v ubytovacím zařízení Usedom Palace (Zinnowitz) s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. října do soboty 9. října 2021. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 61 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Usedom Palace (Zinnowitz), který je aktuálně na prodej online v ceně 27321,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf) - Zájezdy

Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf)

2.10. - 9.10.2021
Snídaně
✈ Frankfurt

 
23 290 Kč

Dovolená Německo First Minute 2021 v lokalitě Ostrov Uznojem (Usedom), v Seetelhotel Pommerscher Hof (Heringsdorf), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. říjen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 9. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 61 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, v ceně 23290,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 320 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Zájezdy do Německa s garancí nejnižší ceny. Nabídka 4340 zájezdů do Německa 2021. Zájezdy do Německa 2021.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu.

Pokud jste si nevybrali v Zájezdy do Německa 2021 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Proč si nevybrat pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Německo 2021 nebo Německo 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Německo? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Německa.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Německu nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Německa se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Německu za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Vnemecku.cz 2021, všechna práva vyhrazena.