Vyhledávání dovolené v Německu

Zájezdy do Německa

Zájezdy do Německa

Nádherné Bavorské Zámky

7.10. - 8.10.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 147 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, v ubytovacím zařízení Nádherné Bavorské Zámky , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 7. října do neděle 8. října 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 8 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Nádherné Bavorské Zámky levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4147,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Německo zájezdy, podzim 2023/2024, eurovíkendy.

Zájezdy do Německa - Advent Na Bavorských Zámkoch

Advent Na Bavorských Zámkoch

16.12. - 17.12.2023
Snídaně
Autobus

 
 
4 173 Kč

Dovolená Německo First Minute 2023 v lokalitě Bavorsko, v Advent Na Bavorských Zámkoch, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 16. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 17. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 78 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4173,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Německa, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Německo zájezdy, eurovíkendy.

Zájezdy do Německa - Nádherné Bavorské Zámky

Nádherné Bavorské Zámky

29.6. - 30.6.2024
Snídaně
Autobus

 
 
4 241 Kč

Rekreace na dovolené v Německu v letovisku Bavorsko, v ubytovacím zařízení Nádherné Bavorské Zámky , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 29. června do neděle 30. června 2024. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 274 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Nádherné Bavorské Zámky levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4241,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Německu a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Německo zájezdy, léto 2023/2024, eurovíkendy.


Zobrazeno 1-3 z celkem 3 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Zájezdy do Německa 2023/2024. Rezervujte si svůj zájezd v Německu s garancí nejnižší ceny online. Zájezdy do Německa 2023/2024 výhodně. Zájezdy do Německa.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Německu? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Německu. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Německu žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Německu? Vybírejte pobyt v Německu jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Německo 2023 nebo Německo 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Německo 2023 nebo First Minute Německo 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Německo levně nebo luxusní dovolená Německo.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Německu podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Německo si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Německu hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Německu pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Německu nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Německo. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Německo. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Německo, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Německu, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Německa objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Německu za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Německo.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Německu pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Německu další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Německo za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Německu. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Německo.

Zajímá vás jak draho je v Německu? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Německu? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Německu.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Vnemecku.cz 2023, všechna práva vyhrazena.